Jaunsardzes telpu orientēšanās sacensībaspr 2017.03.06. 22:58
Overall resultscreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
JIC(S) (28)
PlNameClubS1S2TimeDiff.
1Violeta ŠalajevaJaunsardze-Dagda13:09122:301335:390:00
2Kristīne AndžāneJaunsardze-Dagda18:03220:171038:20+2:41
3Lilita GžibovskaJaunsardze-Aglona21:57516:43238:40+3:01
4Samanta PunculeJaunsardze-Dagda23:24919:40843:04+7:25
5Sintija VirzaJaunsardze-Dagda24:041119:43943:47+8:08
6Kristīne OlūtniekaJaunsardze26:141517:55444:09+8:30
7Amanda AndžāneJaunsardze26:541618:16545:10+9:31
8Sintija JermolajevaJaunsardze-Dagda24:431320:471245:30+9:51
9Zahra Žabare305. Rēzeknes juansargu vienīb31:141719:30750:44+15:05
10Airita OlehnovičaJaunsardze-Dagda25:151426:401451:55+16:16
11Līga ČerpakovskaJaunsardze-Aglona19:53333:191653:12+17:33
12Veronika MamedovaJaunsardze-Dagda22:35735:491758:24+22:45
13Ineta IvanovaJaunsardze-Dagda21:40436:561858:36+22:57
 
Isabella KropačovaJaunsardze - Rēzekne23:2910mp
Kitija VimbareJaunsardze - Rēzeknednfmp
Anastasija SprinģeJaunsardze - Rēzeknednfmp
Inese Buravceva305. Rēzeknes juansargu vienībmpdisq
Anastasija Lukša305. Rēzeknes juansargu vienīb23:118mp
Diāna Guseva305. Rēzeknes juansargu vienīb24:3312mp
Agnese Bistrova305. Rēzeknes juansargu vienībmpdisq
Sanda OstrovskaJaunsardze-Aglona22:226mp
Karīna MakrjakovaJaunsardze-Aglonamp28:1815
Eva Medinika305. Rēzeknes juansargu vienībdnfdnf
Linda Klešnika305. Rēzeknes juansargu vienīb18:496
Santa PoplavskaJaunsardze - Rēzekne20:3711
Agnese Buravceva305. Rēzeknes juansargu vienībdnf
Inola Guļbiņa305. Rēzeknes juansargu vienīb16:503
Zanda Lele305. Rēzeknes juansargu vienīb16:321
 
 
 
JIC(V) (57)
PlNameClubS1S2TimeDiff.
1Roberts Cakuls305. Rēzeknes juansargu vienīb13:10313:531127:030:00
2Matīss Lopsa305. Rēzeknes juansargu vienīb13:18415:071728:25+1:22
3Iļja Sučkovs305. Rēzeknes juansargu vienīb15:331414:201429:53+2:50
4Večeslavs Šišovs305. Rēzeknes juansargu vienīb15:281314:431530:11+3:08
5Vitālijs Andžāns305. Rēzeknes juansargu vienīb15:211115:291830:50+3:47
6Erlends Verze305. Rēzeknes juansargu vienīb16:051514:481630:53+3:50
7Artūrs Ozoliņš305. Rēzeknes juansargu vienīb14:17716:401930:57+3:54
8Ralfs-Rafaels Romanovskis305. Rēzeknes juansargu vienīb14:24817:062031:30+4:27
9Jānis ĻubimovsJaunsardze15:001017:432232:43+5:40
10Eduards Kovaļenko305. Rēzeknes juansargu vienīb18:591713:501032:49+5:46
11Maksims ČerkovskisJaunsardze-Rēzeknes internātpa9:49123:373033:26+6:23
12Kirils KaseckisJaunsardze14:41918:502533:31+6:28
13Ņikita KaseckisJaunsardze15:271218:102433:37+6:34
14Alens Taškāns305. Rēzeknes juansargu vienīb20:262014:181334:44+7:41
15Lauris Stikuts305. Rēzeknes juansargu vienīb24:112712:47336:58+9:55
16Alfrēdes Dervinieks305. Rēzeknes juansargu vienīb23:562613:05737:01+9:58
17Rainers Šulbergs305. Rēzeknes juansargu vienīb26:053018:092344:14+17:11
18Kirils Springis305. Rēzeknes juansargu vienīb31:483312:51444:39+17:36
19Maksims Gurisns305. Rēzeknes juansargu vienīb32:253512:55545:20+18:17
20Vladislavs Konstantinovs305. Rēzeknes juansargu vienīb32:033413:38945:41+18:38
21Sandris Auziņš305. Rēzeknes juansargu vienīb25:562819:482845:44+18:41
21Romans Spriņģis305. Rēzeknes juansargu vienīb32:423613:02645:44+18:41
23Harijs AišpursJaunsardze-Dagda26:373119:082645:45+18:42
24Alvis BeinarovičsJaunsardze-Dagda23:032124:563147:59+20:56
25Raivis MatisānsJaunsardze-Aglona19:401932:333452:13+25:10
26Atis KonošonoksJaunsardze-Dagda25:592926:213252:20+25:17
27Ernests KrilovsJaunsardze-Dagda23:032134:313657:34+30:31
28Raivis OlehnovičsJaunsardze-Dagda23:372434:103557:47+30:44
29Ralfs Daniels RakickisJaunsardze-Dagda23:532536:16371:00:09+33:06
30Sergejs Šukšins305. Rēzeknes juansargu vienīb42:423722:52291:05:34+38:31
31Sergejs TihomirovsJaunsardze-Rēzeknes internātpa10:22258:18381:08:40+41:37
 
Dainis KrištopovsJaunsardze - Rēzeknednfmp
Maksims ŠariginsJaunsardze - Rēzeknednfmp
Nikita AnaņjevsJaunsardze - Rēzeknednfdnf
Jānis GrišānsJaunsardze-Rēzeknes internātpa23:0523mp
Armands MatisānsJaunsardze-Aglonampmp
Ervīns StankevičsJaunsardze - Rēzeknednfmp
Vitālijs Ančupāns305. Rēzeknes juansargu vienīb43:0438mp
Elgars Munda305. Rēzeknes juansargu vienībmp11:112
Kaspars Ločmelis305. Rēzeknes juansargu vienībmp26:2833
Aivis Kanepons305. Rēzeknes juansargu vienībmp19:4527
Marts Lopsa305. Rēzeknes juansargu vienībmp10:361
Stepans Bokotejs305. Rēzeknes juansargu vienībdnfmp
Nitards Verze305. Rēzeknes juansargu vienībmpdnf
Āris Gedušs305. Rēzeknes juansargu vienībdnfmp
Jegors Rezuns305. Rēzeknes juansargu vienīb14:156mp
Artjoms Sučkovs305. Rēzeknes juansargu vienībdnfmp
Ilgonis Semulis305. Rēzeknes juansargu vienīb19:3118disq
Lauris Liedans305. Rēzeknes juansargu vienīb14:065mp
Aleksandrs Sidenko305. Rēzeknes juansargu vienīb14:0712
Aleksandrs Kirilovs305. Rēzeknes juansargu vienīb17:1721
Daniels Kazuševs305. Rēzeknes juansargu vienīb18:5716
Maksims Beļusovs305. Rēzeknes juansargu vienīb13:228
Reinholds Neparts305. Rēzeknes juansargu vienīb29:1132
Nikita Černovskis305. Rēzeknes juansargu vienībmp
Aldis RudzītsJaunsardze-Aglonadnf
Arsenijs Bubins305. Rēzeknes juansargu vienībmp
 
 
 
Pamatskola(S) (31)
PlNameClubS1S2TimeDiff.
1Viktorija GutarovičaStiga OK10:12316:16226:280:00
2Tatjana HazrjatovaStiga OK10:11216:50327:01+0:33
3Jekaterina RomanovaStiga OK9:50119:06628:56+2:28
4Elīze LāceRēzeknes Valsts 1. ģim.10:39425:501036:29+10:01
5Nadežda FedotovaStiga OK14:36524:16838:52+12:24
6Sintija GeriņaStiga OK21:161118:43439:59+13:31
7Sofija LevickaStiga OK15:22824:49940:11+13:43
8Evelīna GeriņaStiga OK22:081218:58541:06+14:38
9Anastasija SparāneStiga OK15:371028:051143:42+17:14
10Kristīne BokiševaIļžukolna Jaunatne22:331323:12745:45+19:17
11Madara ElksneIļžukolna Jaunatne22:461458:03131:20:49+54:21
 
Alīna ZubkovaRēzeknes 6. vidusskola15:177mp
Anna- Kristijana LoginaIļžukolna Jaunatnemp14:101
Olivija BarhabasaIndv.mpmp
Linda IšutinaRēzeknes 6. vidusskola14:446mp
Vladlena TkačovaRēzeknes 6. vidusskola15:289mp
Anastasija ZeinišaTFK REZEKNEdnf
Karīna NovikovaTFK REZEKNEdnf
Laura MeirāneTFK REZEKNEdnf
Darja GreitāneTFK REZEKNEmp
Anastasija MališevaTFK REZEKNEmp
Marija KalašnikovaTFK REZEKNE48:4216
Kamila UstinovaTFK REZEKNEdnf
Linda KozuleTFK REZEKNEmp
Helēna ApeleRēzeknes 5. vidusskola25:1215
Tatjana SimonenkoStiga OK34:2212
Liāna TropaRēzeknes 6. vidusskoladnf
Sabīne ĻamzinaRēzeknes 6. vidusskoladnf
Katrīna PundureTFK REZEKNEmp
Evelina PrancaRēzeknes Valsts 1. ģim.dnf
Maija MozgaRēzeknes Valsts 1. ģim.mp
 
 
 
Pamatskola(V) (37)
PlNameClubS1S2TimeDiff.
1Imants MaļinaStiga OK6:2416:42113:060:00
2Anatolijs HohlovsStiga OK9:39215:581025:37+12:31
3Marius DumbravaOK Šiurpys19:5877:50227:48+14:42
4Maksims BogdanovsRēzeknes 6. vidusskola21:00810:41631:41+18:35
5Aleksandrs GolovnjovsJACIS21:42914:39836:21+23:15
6Andrejs MotinsJACIS21:571015:00936:57+23:51
7Dāvis DanilānsRēzeknes 5. vidusskola24:541117:501142:44+29:38
8Viktors DrozdovsIļžukolna Jaunatne12:23330:471543:10+30:04
9Sandis TutinsVerēmu pamatskola33:241510:39544:03+30:57
10Deniss BazarovsStiga OK32:241412:03744:27+31:21
11Roberts ZutisIndv.25:201223:421349:02+35:56
12Aleksejs BoļinskisStiga OK17:29641:401659:09+46:03
 
Aleksejs BeinarovicsStiga OKmpdnf
Vladislavs KločkoTFK REZEKNEmp25:1714
Ilja TumaševičsJACISmpdnf
Anatolijs DmitrijevsJaunsardze-Rēzeknes internātpa25:5013mp
Artjoms IvanovsStiga OKmp21:1012
Andris JefimovsRēzeknes Valsts 1. ģim.mpmp
Bogdans BogdanovsStiga OKmp10:143
Ritvaldis BleveJaunsardze-Rēzeknes internātpamp
ilja lobanovsRēzeknes 2. vidusskolamp
Salvis ŠkuškaunieksVerēmu pamatskola10:374
Reinis AņiskovičsRēzeknes 5. vidusskolamp
rastislav miklosevicsIndv.mp
vladslavs savicksIndv.dnf
Marija savitska305. Rēzeknes juansargu vienībdnf
Valdis BorisovsIndv.12:494
Ilmārs TimovejvsIndv.12:595
Daniils KijaškoRēzeknes 6. vidusskoladnf
Matvejs Māris MorozovsRēzeknes 6. vidusskoladnf
Māris DembovskisAAC "Zelta zvīņa"55:0616
Ričards CakulsRēzeknes sākumskola47:3617
Dāniels SpruktsRēzeknes 6. vidusskoladnf
Maksims ŠantarsJACISmp
Maksims KosačovsRēzeknes 6. vidusskoladnf
Nikita NazarovsJACISdnf
Aleksandrs SmirnovsRēzeknes 6. vidusskoladnf
 
 
 
Vidusskola-S (11)
PlNameClubS1S2TimeDiff.
1Milda MakoveckaitėOK Šiurpys9:22113:43423:050:00
2Paula DZHAKHIYAOK Šiurpys20:4628:07128:53+5:48
3Angelina VavilovaStiga OK21:2539:23230:48+7:43
4Rebeka KārklinieceRēzeknes Katoļu vidusskola25:17418:05543:22+20:17
5Laura ZaļāRēzeknes Katoļu vidusskola25:17418:14643:31+20:26
 
Egija ŽihareRēzeknes Mākslas un dizaina vimp30:597
Anna PetrovRēzeknes 6. vidusskola41:448dnf
Kristīne GailumaIļžukolna Jaunatnemp11:113
Ieva BerneRēzeknes Mākslas un dizaina vi31:228
Laura SaukāneRēzeknes Mākslas un dizaina vi34:396
Anastasija AfanasjevaRēzeknes Mākslas un dizaina vi35:037
 
 
 
Vidusskola-V (20)
PlNameClubS1S2TimeDiff.
1Žygimantas NaujokaitisOK Šiurpys7:25112:51520:160:00
2Eduardas DžachijaOK Šiurpys21:1846:42128:00+7:44
3Andrejs TutinsRēzeknes 2. vidusskola21:10310:05431:15+10:59
4Vladik NavickisTFK REZEKNE11:28220:22631:50+11:34
5Aleksandrs JevdokimovsRēzeknes Mākslas un dizaina vi23:4369:40333:23+13:07
6Andrejs CigonsTFK REZEKNE23:11523:14746:25+26:09
 
Mihails ZeilisTFK REZEKNEmp25:129
Alens SpruktsTFK REZEKNEmp24:088
Vadim GvozdevsTFK REZEKNE25:477mp
Sandis BuldurisTFK REZEKNEmp25:3110
Maksim GoluskovsTFK REZEKNEmp25:5511
Kimons BarhabassIndv.mpmp
Nikita JelagovsTFK REZEKNEdnf
Kaspars RancansTFK REZEKNEdnf
Dmitrijs NikolajevsMaltas 1.vsk9:282
Davis KlaugaTFK REZEKNEdnf
Grigorij CvetkovTFK REZEKNEdnf
Daniels KorsaksTFK REZEKNEmp
Artur MeikulansTFK REZEKNEdnf
Edgars TarakanovsTFK REZEKNEdnf
 
 
 
S21 (10)
PlNameClubS1S2TimeDiff.
1Jūlija MatvijenkoStiga OK6:5116:23113:140:00
2Anastasija SmoļakovaStiga OK9:5736:23116:20+3:06
3Anastasija IsajevaStiga OK8:1728:38316:55+3:41
4Stefanija ZaicevaStiga OK12:3149:16421:47+8:33
5Olga PavārnieceStiga OK22:17811:55534:12+20:58
6Alise TutāneValsts robežsardzes koledža17:05533:23750:28+37:14
7Evija BoriseValsts robežsardzes koledža18:01634:01852:02+38:48
 
Elvita KotāneIļžukolna Jaunatnemp24:026
Marija MihailovaValsts robežsardzes koledža20:447mp
Ilvija PisarenkoJACISdnf
 
 
 
V21 (12)
PlNameClubS1S2TimeDiff.
1Mihails KonovalovsStiga OK10:1816:40216:580:00
2Darius KilbauskasOK Šiurpys12:3425:32118:06+1:08
3Rolands OsipovsIndv.21:0638:09329:15+12:17
4Armands ZutisIndv.25:21723:48549:09+32:11
5Rihards RižovsValsts robežsardzes koledža22:00533:52655:52+38:54
 
Aigars SmirnovsValsts robežsardzes koledža21:374mp
Artis LoginsRēzeknes Katoļu vidusskoladnf11:474
Jānis KarolsValsts robežsardzes koledža22:476mp
Renāts RuskulisJaunsardze-Rēzeknes internātpadnf
Arturs GraholskijIndv.dnf
Artūrs GrahoļskisJACISmp
Juris KidenovsJACISmp
 
 
 
S40 (2)
PlNameClubS1S2TimeDiff.
1Ļubova PavļukovaStiga OK15:5616:55122:510:00
2Velga LāceValsts robežsardzes koledža25:58211:44237:42+14:51